خطوط خدماتی ارسال پیامک

پیامک خدماتی چیست؟
در تعریفی ساده، پیامک خدماتی پیامکی است که کاربر منتظر دریافت آن است.
نمونه پیامک‌های خدماتی عبارت‌اند از:

پیامک کد عضویت و تأیید حساب کاربری، بازیابی رمزعبور و... در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها؛
 پیامک دریافت سفارش، ثبت تراکنش‌ها، صدور فاکتور، تأیید پرداخت، کد تخفیف، مراحل آماده‌سازی سفارش، تحویل و ارسال؛
    پیامک‌های اطلاع‌رسانی در آموزش‌و‌پرورش و مدارس و مراکز آموزشی؛
    پیام‌های جلسات و مراسم‌های مذهبی؛
    پیام یاداور اقساط و سررسیدها چک‌ها.

چه افرادی به ارسال با خطوط خدماتی نیاز دارند؟

    طراحان سایت و اپلیکیشن
    مدارس و مراکز آموزشی
    دفاتر بیمه و کارگزاری‌ها
    ادارات و سازمان‌ها
    مراکز خدماتی و درمانی
    فروشگاه‌ها
    مساجد و مراکز مذهبی
    دفاتر مسافرتی و گردشگری

 #دنـــــا پیـــــــام # با ارائه‌ی خطوط خدماتی به تمامی افراد حقیقی و حقوقی مشکل ارسال پیامک‌های خدماتی به فهرست سیاه را حل کرده است و کاربران می‌توانند پیامک‌های خدماتی خود را به‌دست مخاطبان خود برسانند. برای دریافت خط خدماتی می‌توانید در سامانه‌ی  #دنـــــا پیـــــــام #عضو شوید و اطلاعات را تکمیل و مدارک را ارسال کنید و از منو مدیریت خطوط، درخواست خط اشتراکی و سپس خط اشتراکی خدماتی را انتخاب کنید. حداکثر ۱۵ دقیقه بعد، خط فعال می‌شود و شما می‌توانید به فهرست سیاه پیامک ارسال کنید. برای ثبت‌نام در سامانه و درخواست خط، به لینک denapayam.ir مراجعه وثبت نام کنید . یا با شماره‌ 1065 741 0917 تماس بگیرید.

نکته‌ی بسیار مهم که قبل از تهیه‌ی خط خدماتی باید توجه بدان توجه کنید، این است که متأسفانه برخی کاربران محترم دچار سوءتفاهم می‌شوند و هدفشان از خرید خط خدماتی، ارسال تبلیغات است؛ اما بهتر است بدانید در #دنـــــا پیـــــــام # پیامک‌ها مانیتور می‌شود و پیامک‌های حاوی تبلیغات رد می‌شود. بنابراین، از خطوط خدماتی صرفا برای اطلاع‌رسانی و پیامک‌های خدماتی می‌توان استفاده کرد که نمونه‌ی آن‌ها در بالا ذکر شده است.
آیا #دنـــــا پیـــــــام # نمایندگی هم ارائه می‌دهد؟

بله، سامانه #دنـــــا پیـــــــام # نمایندگی هم می‌پذیرد.


در پنل #دنـــــا پیـــــــام # بیش از 15خط اشتراکی خدماتی برای استفاده‌ی کاربران حقیقی و حقوقی موجود است. چنانچه کاربر نماینده درخواست خط خدماتی اختصاصی داشته و شخصیت حقوقی باشد، این شرکت بدون دریافت چک و سفته ضمانت خطوط کاربر نماینده را خدماتی می‌کند. پنل #دنـــــا پیـــــــام # برای اداره‌ها و سازمان‌هایی به‌رایگان ارائه می‌شود که می‌خواهند ارگان‌ها و زیرمجموعه‌های خود را مدیریت کنند.