دستگاه ذخیره شماره موبایل دایورت

 

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

ساده ترین روش جمع کردن شماره موبایل مشتریان

تصور کنید به 1000 نفر مشتری قبلی خود پیامک تبریک ارسال میکنید و نام و یاد خود را در ذهن انها تازه میکنید. اگر فرض کنیم 20 نفر آنها نفری 100.000 تومان نیز خریدی انجام بدهند، شما 2.000.000 تومان با ارسال این پیامک سود کرده اید!

چون برای مخاطب هدف خود ارسال میکنید! چون آنها شما را می شناسند

روش کار دستگاه ذخیره شماره موبایل چگونه است؟

شما قبلا متن پیامک کارت ویزیت الکترونیکی خود را آماده کرده و به دستگاه داده اید

  1. مشتری یا خودتان شماره را درون دستگاه وارد میکنید.
  2. همان لحظه پیامک به موبایل ارسال می شود
  3. شماره همان لحظه در پنل پیامک ذخیره می شود
  4. تمام شد!!!!! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
قبل
بعدی

پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور

بهترین راهکار برای جذب و ارتباط با مشتریان قبلی داشتن شماره موبایل آنهاست. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری شبیه به دستگاه POS (کارتخوان) می باشد که روی آن صفحه کلید و مانیتور دارد و هر مشتری میتواند شماره موبایل خود را در آن وارد کند و همان لحظه بصورت آنی شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل پیامکی شما ثبت می گردد و همچنین یک پیامک خوش آمد گویی که میتواند شامل اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی شما باشد به موبایل مشتری پیامک می شود. شما میتوانید رفته رفته تمام شماره موبایل مشتریان قبلی خود را جمع آوری کرده و برای فروش بیشتر به آنها پیامک انبوه ارسال نمایید تا آنها را از اجناس جدید یا فروش های ویژه مطلع نمایید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند یک بازاریاب تاثیر گذار در کسب و کار شما باشد.
شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید. راز فروش موفق بسیاری از برند های مشهور و محبوب ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان قبلی خود می باشد. امروزه ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی تاثیر مستقیمی روی فروش شما دارد.

موجود و آماده فعالسازی

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره واتساپ http://wa.me/989177411065 در ارتباط باشید.